Автобусна екскурсія Львовом (3 години)

Щодня, 11.00 та 14.00

Найцікавіші місця екскурсії: собор Св. Юра, Личаківське Кладовище, Високий Замок

Менеджер туру Дар’я

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 150 грн

5 причин відвідати Автобусну екскурсію:

 1. Подивитися на історичний Львів із висоти Високого замку, де над мальовничим парком розташований оглядовий майданчик;
 2. Побувати біля одного із найдискусійніших пам’ятників міста;
 3. Побачити унікальний старий церковний дзвін, вилитий ще у 1341 році;
 4. Побувати на найстарішому в Європі кладовищі, де поховані відомі” люди з України й не тільки;
 5. Почути містичні легенди про кохання та дружбу, приязнь та ненависть.

Автобусна екскурсія (3 години)

Автобусна екскурсія Львовом

(початок: площа Ринок, 24)

Детальніше про екскурсію

Обравши автобусну екскурсію по Львову за короткий проміжок часу ви познайомитесь з містом, яке гармонійно поєднує в собі історичну привабливість та сучасну розкішність.

Автобусна екскурсія по Львову: 3 години на знайомство з містом

Пізнавати Львів можна самотужки. Пішки. У цьому є свої переваги, але є й суттєвий недолік – брак часу. Якщо у вас є кілька годин і дуже хочеться провести їх максимально корисно і цікаво – запрошуємо на автобусну екскурсію по Львову. Ми покажемо місто Лева різним. Містичним. Аристократичним. Духовним. Відкритим для світу та гостей.

Ми почуємо цікаві розповіді професійного екскурсовода про найвизначніші пам’ятки міста та їх дивовижні історії.

Ми поринемо у світ легенд та містичних оповідей про «мешканців» Личаківського кладовища. Побачимо оригінальні пам’ятники та монументи, які були встановлені на місцях захоронень відомих людей, таких як Віктор Чукарін, Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк та ін.

Ми побуваємо в одному із найкрасивіших храмів міста Соборі святого Юра і на власні очі побачимо його унікальні скарби: Чудотворну Ікону Божої Матері Теребовлянської, мощі святих, частину Хреста з Голгофи та ін.

Ми піднімемось на Високий замок, звідки зможемо оглянути місто згори, побачити дивовижні малюнки дахів львівських будинків, оцінити архітектурну красу історичного центру та намилуватися краєвидами одного із найкрасивіших міст Європи.

Автобусна екскурсія по Львову за 3 години дозволить вам побачити максимум, який тільки можна виконати за такий короткий проміжок часу. І цей максимум буде цікавим, насиченим, захоплюючим та запам’ятається вам на все життя.

У вартість туру входить:
 • транспортне обслуговування;
 • супровід гіда-екскурсовода.
У вартість туру не входить:
 • особисті витрати;
 • страховий поліс.

А також не входить:

 • Личаківське кладовище – 50 грн, пільговий – 30 грн,
  дитячий – 30 грн, фото та відеозйомка – 10 грн.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація