Екскурсія «Давні українські рукописні та друковані книги»

Щодня

Найцікавіша та місця екскурсії: Церква Ольги та Єлизавети, собор Святого Юра, Личаківське Кладовище, Високий Замок, площа Ринок

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19


arrow down


Ціна 200 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Захоплююча розповідь професійного гіда, який ознайомить з основними етапами становлення української писемності й унікальною експозицією, що складається зі старовинних книжок;
  2. Вікторина «Що? Де? Коли?». Під час цього заходу школярі зможуть продемонструвати власні знання та отримати кілька додаткових балів;
  3. Писання на воскованих дощечках і бересті дозволить зрозуміти дітям, чому в давнину книги так високо цінилися;
  4. Складання пазлів дозволить трошки відволіктися та відпочити від насиченої екскурсійної програми;
  5. Відтискування друкованими кліше подарує можливість ознайомитися із старовинною технологією виготовлення друкованих книг.


Детальніше про екскурсію

Цей ознайомчий та, одночасно, розважальний захід для дітей віком від 10 до 15 років – є чудовою можливістю весело та корисно провести вільний час у Львові. Таким шансом активно користуються не тільки місцеві освітні заклади, а й екскурсійні групи школярів з інших регіонів країни. Ця екскурсія для дітей користується великою популярністю, завдяки нетривіальному підходу ознайомлення з основною темою екскурсії.

Унікальна музейна експозиція та заздалегідь продумана сюжетна лінія розповіді досвідченого гіда перетворюють екскурсію на цікаве та оригінальне дійство. Може саме тому відвідування історичного музею сприймається як освітня програма та, одночасно, як популярна розвага для дітей у Львові.

Школярі у доступній формі дізнаються, як саме писалися перші книжки в Україні. Їм навіть буде надана можливість спробують опанувати технікою нанесення літер та цілих слів на восковані дощечки чи бересту. А потім учасники екскурсії зможуть самостійно спробувати надрукувати деякі зображення на папері за допомогою спеціального кліше.

Група допитливих дітлахів буде розділена на дві або декілька команд, які будуть змагатися між собою за перемогу Маленьких відвідувачів музею у Львові чекають захоплююча вікторина для дітей, різноманітні інтелектуальні ігри та складання пазлів на швидкість.. А нагородою стане приз, який прийдеться до вподоби кожному учаснику цього дійства.

Під час пізнавальної подорожі залами та коридорами історичного музею малі дослідники взнають, що першим друкарем книжок в Україні був зовсім не Іван Федорович. У Львові ще до нього існувало декілька друкарень, а перша книга з церковнослов’янською мовою була створена ще у 1491 році у польському місті Краків. Поява друкарських машин було справжнім технологічним проривом у ті часи, коли писати та читати вміло зовсім небагато людей.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація