Чому «7 чудес Львова» – саме та екскурсія, яку варто відвідати

Щодня 15.00 та щонеділі 10.00

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Ви побуваєте в найвідоміших місцях, в яких збиралася львівська еліта в період австрійського Львова;
  2. Ви залишитеся в захваті від атмосфери розкоші, яка панує в Палаці Потоцьких;
  3. Візит в оперний театр Львова дозволить вам побувати в одному з найзнаменитіших «храмів мистецтв» Європи;
  4. Ви дізнаєтеся чимало нового про життя львівської аристократії в австрійському Львові і сучасних її нащадках;
  5. Доторкнутися до старовинного побуту і традицій львівської еліти ви зможете під час цієї екскурсії.
Детальніше про екскурсію

Якщо ви вже бачили основні церкви, гуляли львівськими вулицями і вже побували хоча б в одній львівській кав’ярні, саме час відкрити для себе це місто, з іншого боку. І наша екскурсійна програма допоможе вам в цьому.

Що можна побачити на екскурсійній програмі «Елітний Львів»

Під час туру вас чекає захоплююча прогулянка вулицями, на яких селилися сильні світу цього в епоху австрійського Львова. Одним з обов’язкових пунктів програми стане візит до Палацу Потоцьких – розкішний особняк, оточений садом, побудований графом Потоцьким як своєї прийомної резиденції.

Ви побачите розкішні інтер’єри бальних зал і віталень, детально відреставрованих і збережених практично в первозданному вигляді. Вас чекає захоплююча розповідь про творців палацу – аристократичному роді Потоцьких, що славиться не тільки своїми державними діяннями, але і меценатською діяльністю. У Палаці Потоцьких вас чекає величезне зібрання творів мистецтв XVIII століття, адже нині він виступає ще й в якості картинної галереї.

Ще одна значуща «чудо Львова» – це оперний театр. Побудований за часів Королівства Галичини і Лодомерії. Багате оздоблення театру зберігає свої основні риси ось уже понад століття, а його театральна завіса, розписаний вручну, має всього кілька аналогів у всій Європі – в тому числі в знаменитій Ла-Скала. Поглянути на оперний театр Львова зовні і зсередини, відчути себе знатним городянином початку ХХ століття – все це ви зможете під час нашої екскурсії.

І це, звичайно ж, не все: вас чекає ще чимало чудес, оповідань та історичних пам’яток, які входять в прогулянкову програму «Елітний Львів».

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація