Екскурсії Львовом

Оглядова автобусна екскурсія по Львову (3 години)

150 грн

Відкривати для себе нові міста завжди цікаво. Бо кожне має свій характер і свої таємниці. Автобусна екскурсія по Львову – це унікальна можливість всього лиш за 3 години познайомитися із столицею Західної України,

Детальніше

Щодня

Оглядова Автобусна екскурсія Львовом: П'ять годин

200 грн

Львів вміє дивувати і зачаровувати. Це те місто, в яке можна легко закохатися з першого погляду. Автобусна екскурсія Львовом протягом 5 годин подарує таку можливість.

Детальніше

Щотижня

Вулицями Давнього Львова (2-Годинна Екскурсія Львовом)

100 грн

Історія міста Лева повна самих незвичайних подій, насичена легендами і знаменитими особистостями. Все це наклало неповторний відбиток як на вигляд старого львівського центру, так і на що панує в ньому атмосферу.

Детальніше

Щодня

Екскурсія «Підземелля Львова»: Чотири Підземелля

100 грн

Екскурсія по Львову - це завжди неймовірно цікаво. Екскурсія «Підземелля Львова» - це захоплююча подорож до старовинної підземної частини міста, яке захопить вас своїми таємницями і легендами.

Детальніше

Щодня

Екскурсія "7 чудес Львова": 3 години по елітному Львові

100 грн

Львів - місто, що славиться не тільки середньовічними старожитностями, але і своїм аристократичним життям. Дізнатися більше про культурні пам'ятки ви зможете на екскурсії "7 Чудес Львова".

Детальніше

Щодня 15.00 і щонеділі 10.00

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Детальніше

Щодня

Екскурсія "Львів - місто Кави та Шоколаду": 3 години

100 грн

Львів - місто не тільки старовинних пам'яток, а й центр гастрономічного туризму. Славиться він своєю кавою і шоколадом: спробувати кращі види цих продуктів ви можете на нашій екскурсії.

Детальніше

Щотижня

Екскурсія "Львів Хмільний": Найкращі Пивоварні Львова

100 грн

Екскурсія «Хмільний Львів» - це веселий і цікавий захід, присвячений одному з місцевих спеціалітетів. Мова йде, звичайно, про пивоваріння. Ви побуваєте не просто на пивоварнях, а в справжніх шоу-рестораціях.

Детальніше

Щотижня

Містичний Нічний Львів – Нічні екскурсії по Старому Місту

100 грн

Нічні екскурсії по Львову - це особлива розвага, яка має свій шарм і особливості. Ви зможете сповна відчути всю таємничість містичного Львова під час театралізованої екскурсії в нічний час.

Детальніше

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Детальніше

Щодня

Екскурсія «Вілли Львова»: П'ять унікальних локацій Львова

100 грн

«Вілли Львова» - це можливість побачити місто іншим. Не сповненим гамору від тематичних кафе. Львів – місто відомих людей, унікальних проектів і моторошних свідчень з минулого.

Детальніше

Щотижня

Екскурсія "Музеї Львова": Найкращі музеї Львова в одній екскурсії

100 грн

Музеї Львова - це зовсім не нудні зали, наповнені пилом і тугою. Вас чекають найсучасніші та найоригінальніші локації, в яких зібрані різноманітні експонати, що відкривають портал в минуле славного міста.

Детальніше

Щотижня

Екскурсія «Львів Романтичний»: для закоханих одне в одного

100 грн

Львів - це місто закоханих і в закоханих у місто Лева. Сама атмосфера старовинних вуличок, безліч затишних кав'ярень і площ, на яких можна призначати побачення, сприяють відчуттю закоханості.

Детальніше

Щотижня

Екскурсія "Львів Єврейський": дізнайтеся історію міста з нового боку

100 грн

Громада євреїв у Львові вважається однією з найстаріших в нашій країні. На пам'ять про події, що стали історією єврейського народу, у Львові залишилося чимало пам'яток, таких як будівлі колишнього єврейського кварталу.

Детальніше

Щотижня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Детальніше

Щодня

Шоу-Екскурсія по Львову: Костюмована прогулянка старовинними вулицями

200 грн

На цій екскурсії по Львову ви зможете стати частиною незвичайної історії, яка розіграється на львівських вулицях, і доторкнетеся до старовинних легенд безпосередньо, ставши їх учасником.

Детальніше

Щодня

Ексклюзивна екскурсія «Птахи України» у лісопарку «Погулянка»

200 грн

Львів дивовижний тим, що тут можна по-різному відпочивати. Лісопарк «Погулянка» - найкраще для цього місце. А екскурсія «Птахи України» - ексклюзивний бонус, який ми вже готові вам запропонувати.

Детальніше

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Детальніше

Щодня

Екскурсія «Давні українські рукописні та друковані книги»

200 грн

Екскурсія «Давні українські рукописні та друковані книги» є ознайомчим та розважальним заходом для дітей і також чудовою можливістю весело та корисно провести вільний час у Львові.

Детальніше

Щодня

Інтерактивна екскурсія «Грюнвальдська битва 1410 року»

200 грн

Інтерактивна екскурсія-гра для дітей у Львові «Грюнвальдська битва 1410 року» - це цікава подія, під час якої діти дізнаються багато цікавого про найвеличнішу подію п'ятнадцятого століття.

Детальніше

Щодня

Інтерактивний урок «Кам’яний вік»: для дітей 9-13 років

200 грн

Інтерактивний урок «Кам’яний вік» - це пізнавальна екскурсія та цікава лекція для школярів віком від 10 до 13 років, під час якого дітей чекають захоплюючі змагання та чудові подарунки.

Детальніше

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Детальніше

Щодня

Реєстрація