Екскурсії по Львову

Автобусна екскурсія Львовом ( 3 години)

грн

Автобусна екскурсія по Львову за 3 години дозволить вам побачити максимум, який тільки можна виконати за такий короткий проміжок часу. І цей максимум буде цікавим, насиченим, захоплюючим та запам’ятається вам на все життя.

Детальніше

Арена Львів

грн

Арена Львів – стадіон, будівництво якого супроводжувалося скандалами, інтригами і постійними сюрпризами. Проте у жовтні 2011 року його таки відкрили. Помпезно. З яскравим шоу та театралізованим дійством. Витратили на будівництво Львів Арени понад 2 мільярди гривень. Нині це величезна споруда, яку можна сміливо назвати однією із рекордсменок країни.

Детальніше

Ексклюзивна екскурсія «Птахи України»

грн

Львів дивовижний тим, що тут можна дуже по-різному відпочивати. У центрі міста посеред гамору туристичної Площі Ринок. У затишній кав’ярні з ароматним напоєм на столі. Чи у парку, прислухаючись до шуму дерев та співу птахів. Якщо вам до душі саме такий відпочинок – у лоні природи, лісопарк «Погулянка» - найкраще для цього місце. А екскурсія «Птахи України» - ексклюзивний бонус, який ми вже готові вам запропонувати.

Детальніше

«Національні громади середньовічного Львова»

грн

Екскурсія для дітей «Національні громади середньовічного Львова» проводиться у історичному музеї Львова. Учасників ділять на рівні за кількістю учасників команди та дають їм різноманітні завдання. Їх можна вирішити за допомогою власних знань або якщо запам’ятати, про що оповідав екскурсовод. Також у пригоді стануть сміливість, рішучість спритність та здатність до логічного мислення. Щоб перемогти команда повинна набрати більше балів, ніж суперники і за це отримати чудовий подарунок-сюрприз.

Детальніше

Екскурсія Підземелля Львова

грн

Екскурсія по Львову - це завжди неймовірно цікаво. А ось чи були ви під містом Лева? Екскурсія «Підземелля Львова» - це захоплююча подорож до старовинної підземної частини міста, яке захопить вас своїми таємницями і легендами.

Детальніше

Екскурсія Вуличками стародавнього Львова

грн

Історія міста Лева повна самих незвичайних подій, насичена легендами і знаменитими особистостями. Все це наклало неповторний відбиток як на вигляд старого львівського центру, так і на що панує в ньому атмосферу. І екскурсія «Вулицями Стародавнього Львова» допоможе вам розкрити місто з цього боку.

Детальніше

Екскурсія "7 чудес Львова"

грн

Львів - місто, що славиться не тільки середньовічними старожитностями, але і своєю аристократичним життям. У минулі століття саме тут селилися представники дворянських родів, а за свої неймовірні культурні пам'ятки місто недарма отримав звання «культурної столиці». Дізнатися більше про культурні пам'ятки та аристократії ви зможете на прогулянці-екскурсії «Елітний Львів» (7 Чудес Львова).

Детальніше

Автобусна екскурсія Львовом (5 годин)

грн

Автобусна екскурсія – це хороша можливість побачити максимум цікавинок Львова, і при цьому витратити мінімум сил. Хтось відкриє для себе місто Лева з іншого боку. Хтось запам’ятає унікальні пам’ятки, про які раніше читав лише в довідниках. А комусь просто припаде до душі настрій міста, його особливий характер – відвертий і гостинний.

Детальніше

«Давні українські рукописні та друковані книги»

грн

Інтерактивна екскурсія-гра «Давні українські рукописні та друковані книги» дозволяє поринути в часи, коли книги писалися від руки, а машини для друку тільки почали з’являтися в Україні.

Детальніше

«Грюнвальдська битва 1410 року»

грн

Інтерактивна екскурсія для дітей у Львові «Грюнвальдська битва 1410 року» - це цікава подія, під час якої діти дізнаються багато цікавого про найвеличнішу подію 15 століття.

Детальніше

Шоу-Екскурсія по Львову

грн

Унікальна екскурсія по Львову - те, що потрібно, якщо вам нудно на звичайних прогулянках з гідом. Ви зможете стати частиною незвичайної історії, яка розіграється на старих львівських вулицях, і доторкнетеся до старовинних легенд безпосередньо, ставши їх учасником.

Детальніше

Екскурсія Львів Єврейський

грн

Історія єврейського Львова багатогранна і дивовижна, адже вона має давнє коріння і подарувала світові безліч значимих особистостей і подій. А дізнатися про них більше і побачити своїми очима блискучий зразок релігійної архітектури - синагоги «Золота Роза» ви зможете на нашій екскурсії «Львів Єврейський».

Детальніше

Містичний Нічний Львів

грн

Нічні екскурсії по Львову - це особлива розвага, яка має свій шарм і особливості. Коли на середньовічне місто опускаються сутінки, оживають герої місцевих легенд, а містика, яка живе в каменях старих будівель, просто огортає львівські вулиці. Ви зможете сповна відчути всю таємничість містичного Львова під час театралізованої екскурсії в нічний час.

Детальніше

Екскурсія Львів Хмільний

грн

Екскурсія «Хмільний Львів» - це веселий і цікавий захід, присвячений одному з місцевих спеціалітетів. Мова йде, звичайно, про пивоваріння.

Детальніше

Екскурсія «Львів Романтичний»

грн

Львів Романтичний - це концентрація любові в самому серці міста. Така екскурсія запам'ятається вам надовго, і, можливо, стане початком міцного любовного союзу, скріпити який допоможуть цікаві місця Львова - легендарні лавка і балкон закоханих і романтичні легенди львівських закоханих.

Детальніше

«Кам’яний вік»

грн

Ознайомча екскурсія-урок для дітей про найдавнішу епоху в історії людства – це незвичайний урок. Це цікавий діалог між дітьми та професійним співробітником музею, метою якого є заохочування прагнень дітей до нових знань. Захоплююча розповідь супроводжується роздивлянням унікальної експозиції знарядь праці та зброї первісних людей. Маленькі відвідувачі також зможуть наявно ознайомитися із побутом первісних людей та уявити наскільки небезпечним був для пращурів навколишній світ.

Детальніше

Екскурсія Львів Місто Кава і Шоколаду (3 Години)

грн

Львів - місто не тільки старовинних пам'яток, а й центр гастрономічного туризму. Славиться він своїми кави і шоколадом: спробувати кращі види цих продуктів ви можете на нашій екскурсії

Детальніше

Музеї Львова

грн

Музеї Львова - це зовсім не нудні зали, наповнені пилом і тугою. Замість цього в місті Лева вас чекають найсучасніші, найоригінальніші і найцікавіші локації, в яких зібрані різноманітні експонати, що відкривають портал в минуле славного міста. Побувайте на екскурсії «5 Популярних Музеїв Львова» - і ви відкриєте для себе старовинне місто у всій його красі.

Детальніше

Театралізована екскурсія В Гостей у Князя Лева

грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Детальніше

Реєстрація