Екскурсії Львівщиною

Екскурсія містом Броди

грн

Це ідеальне місто, яке має правильне планування та десятки унікальних пам’яток архітектури. Тут у центрі стоять руїни колись могутньої фортеці. Тут є вали, синагога, і вулиця, на якій валялося золото.

Детальніше

Щодня

Вечірня театралізована екскурсія "Таємниці дрогобицької ратуші"

грн

Ви колись бачили справжнього ката, який легко без докорів сумління виконує вироки? Чи, можливо, розмовляли з таємничим Годинникарем, який знає все про час і про загадкові ключі від Дрогобича? Якщо ні, тоді ласкаво просимо.

Детальніше

Щодня

Екскурсія в Дрогобицьку солеварню

грн

Це найстаріший завод в Європі, на якому досі видобувають сіль. І роблять це таким же найстарішим, а саме середньовічним способом. В чому унікальність технології та які таємниці приховує солеварня сьогодні?

Детальніше

Щодня

Екскурсія по Белзу

грн

Белз – одне із найстаріших, а сьогодні і найменших в Україні. А ще – одним із найбагатших та цікавинки та пам’ятки. «Аріанська вежа», єврейський цвинтар і будинок адвоката.

Детальніше

Щодня

Екскурсія по Розгірче

100 грн

Є в Україні Хресна дорога, яка з’єднує чоловічий і жіночий монастир. А ще зовсім поряд тут – історична дерев’яна капличка. Чому «Розгірче» називають «кінцем географії» та які таємниці воно приховує.

Детальніше

Щодня

Екскурсія по Дрогобичу - старовинне місто солеварів

100 грн

Екскурсія по Дрогобичу - це цікавий шлях пізнати історію Галичини. Старовинне місто вабить око своїми архітектурними шедеврами, а славнозвісні солеварні вражають навіть найпримхливіших мандрівників.

Детальніше

Щодня

Реєстрація