Палац Фредрів-Шептицьких

Понад 180 років тому, граф Олександр Фредро наказав збудувати біля селища Вишня розкішний палац, що й досі приваблює туристів своєю величчю та красою. Збудований у стилі неоренесанс та англійське бароко, він надихає своїм видом, навіть попри те, що стан палацу важко назвати досконалим.

5 причин відвідати палац Фредрів-Шептицьких

1. Протягом екскурсії ви маєте змогу краще пізнати історію регіону та зокрема роду Фредрів-Шептицьких, що зробив величезний внесок до загального розвитку Галичини.
2. Розкішний сад зі ставом, що оточує палац, це надзвичайне місце для романтичних прогулянок.
3. Бажаєте здобути унікальні світлини в декораціях позаминулого сторіччя? Протягом нашого візиту до палацу Фредрів-Шептицьких ви матимете змогу їх зробити.
4. Чи вас цікавить, як вигадливо перепліталися у Галицькій історії роди польської та української шляхти? На нашій екскурсії ви отримаєте відповіді на це питання.
5. Загалом, палац Фредрів-Шептицьких – це взірець справжнього архітектурного дива, що заслуговує на визнання.

Граф Олександр Фредро був дідом відомого митрополита Андрія Шептицького. Свого часу маєток, на теренах якого збудовано палац, був переданий батькам Олександра, а їх нащадок збудував тут величну будівлю та оточив її дивовижним парком.

Сьогодні у приміщенні палацу проводять лекції для студентів місцевого філіалу Львівського аграрного університету. А ось парком палацу та його деякими кімнатами можна прогулятися в ході екскурсії.

Завітати до палацу Фредрів-Шептицьких, побачити його внутрішні приміщення та розкішні алеї парку, поринути у давнину разом з розповідями екскурсовода – все це ми пропонуємо вам у нашій екскурсії.

Registration