Пам’ятник Адаму Міцкевичу – перлина в короні Львівського центру

Між проспектами Шевченка і Свободи, у самому центрі Львова, височить красивий монумент, на якому встановлено фігуру знаменитого поета Адама Міцкевича. Над головою поета ширяє ангел з лірою. Саме тут ми проведемо для вас незвичайну екскурсію, присвячену особистості польського учасника національно-визвольного руху.

5 причин чому варто відвідати пам’ятник Адаму Міцкевичу

1. Ви побуваєте на знаменитій площі, названій на честь поета – просторому і сучасному центрі Львова, від якого ведуть два найбільших проспектів міста.
2. Помилуватися пам’ятником безперечно варто, його композиція перемогла серед десятків інших проектів і визнана сьогодні найкрасивішим пам’ятником, присвяченим Міцкевичу.
3. Візуальна краса пам’ятника доповнюється захоплюючою історією самого поета, яку ви дізнаєтеся в ході екскурсії.
4. Та й історія спорудження пам’ятника – це неймовірно цікаво.
5. До того ж, з нами ви відкриєте для себе нову сторінку в літописі Львова – часу, коли формувався знаменитий ансамбль площі Міцкевича.

Свого часу саме Міцкевич став одним з трьох найвідоміших поетів польського народу. І його пам’ять увічнили в багатьох містах, де поет жив і працював. Як не дивно, але у Львові поет не проводив багато часу, але польська громада вирішила створити монумент на його честь саме тут.

Звели його на честь 100-річчя від дня смерті поета, і з тих пір площа Міцкевича стала справжньою окрасою міста. Ми розповімо вам як про сам Міцкевича і його творчості, так і про вплив поета на життя львів’ян. Розкриємо вам особливості архітектури площі і пам’ятника Адаму Міцкевичу і покажемо найкрасивіші її куточки.

Registration