Подарунковий сертифікат – найкраща ідея для подарунку

У сучасному світі обрати вдалий подарунок не завжди легко. Якщо раніше дівчину можна було здивувати букетом фіолетових троянд, а маму – пухнастим пледом, то сьогодні усі ці колоритні ідеї перейшли у статус повсякденних. Натомість, стало модним (і не даремно) дарувати сертифікати на враження.

У нашому асортименті є чимало таких вражень. І що найважливіше, не потрібно їхати далеко чи роками накопичувати кошти, аби скористатися такою можливістю. Бо ми мандруємо Львовом та Львівщиною, і запевняємо вас – ви ще дуже багато не бачили і ми точно знайдемо, чим вас здивувати!

Щоб подарувати поїздку, ви можете скористатися двома варіантами:

  1. Замовити сертифікат із зазначенням конкретного туру, який ви знайдете у нашому переліку.
  2. Обрати сертифікат без прив’язки до мандрівки, а лише на певну суму. Тоді адресат зможе самостійно обрати пропозицію, яка припаде йому до душі. Термін дії такого сертифіката – 12 місяців.

Ви хочете здивувати свою кохану дівчину чи навіть в оригінальний спосіб освідчитися їй? Подаруйте їй романтичну екскурсію.

У вас допитлива і дуже активна дитина, якій хочеться щодня відкривати дивовижі цього світу? Подаруйте їй на день народження не 45-у ляльку чи машинку, а майстер-клас в Майстерні шоколаду або пряників.

Ви хочете зробити приємне своїм батькам на річницю весілля? Сертифікат на тур до Львова стане прекрасним варіантом.

Також можете здивувати свого чоловіка чи дружину і разом вирушити в подорож до Львова.

Заходьте на наш сайт та дізнавайтесь більше про пропозиції, які є актуальними у той чи інший сезон. Бо сертифікатів у нас багато. Бо подарувати враження – це дуже вдала ідея. Бо парфуми закінчаться, телефон вийде з моди, м’ясорубка поломиться, а квіти зів’януть. А емоції та спогади – ніколи!

Ми не переконуватимемо вас у чомусь нереальному чи надзвичайному. Тільки те, у що повірили та що випробували самі. Звертайтеся до наших менеджерів за замовляйте найкращий подарунок, який точно запам’ятається на все життя – подарунковий сертифікат на подорож!

Ми дуже хочемо стати чиїмось подарунком! 😉

Registration