Львівський туристичний центр: яскраві враження з гарантією

Львівський туристичний центр – це львівський туроператор, заснований у 2019 році. Компанія молода, проте люди, які в ній працюють – вже встигли побувати не лише в різних куточках Львівщини, але й світу.

Водночас ми можемо впевнено сказати, що є туроператором з досвідом. Члени нашої команди мають за плечима 10 років туристичного стажу. Ми знаємо усі “підводні камені” у цій сфері і вміємо зробити подорож позитивно-емоційною. Ми маємо великий багаж знань про усі локації, у які вас запрошуємо. Ми працюємо тільки з надійними партнерами, які ніколи не підводять. А тому ваш відпочинок буде безпечним, комфортним і однозначно цікавим.

Працювати у туризмі непросто, зате неймовірно цікаво та весело. Бо кожен день – це відповідальність. Але кожна поїздка – це незабутня пригода.

Кожен новий тур – це клопітка праця. Але кожна нова група – незабутні знайомства та цікаві люди. Ми знаємо це не з книжок і не з розповідей. У нас за плечима 10 років досвіду, мандрівок та захоплюючих пригод.

Пріоритети Львівського туристичного центру:

  • Якість.
  • Доступність.
  • Безпека.
  • 100% вражень.

Що пропонує Львівський туристичний центр?

Сьогодні нашими основними напрямками є тури до Львова та Львівщиною:

  • тури вихідного дня до Львова та по Львівській області;
  • екскурсії;
  • майстер-класи;
  • квести;
  • страхування і бронювання готелей.

У чому переваги Львівського туристичного центру?

Перше і найважливіше – ми обожнюємо свою роботу. Так буває, коли людина із задоволенням робить свою справу і прагне, аби це відчули усі довкола. Ми організовуємо поїздки так, ніби плануємо їх для себе та своїх рідних. Продумуємо кожну деталь, аби цікаво було і дітям, і молоді, і успішним зрілим чоловікам та жінкам. А тому тури, які є у нашому переліку, обов’язково припадуть вам до душі.

Друге – це розумна вартість. Ми прагнемо, аби кожен міг собі дозволити відпочинок. Справжній. З емоціями. Щоб залишилися незабутні спогади. Тому цінова політика Львівського туристичного центру – земна, доступна і приємна.

Третє – комфорт. Зручний транспорт. Продумані маршрути. Комфортні готелі. Насичені програми та активний відпочинок.

А ще – ми команда з характером. Бо буваємо дуже різними. З нами може бути смачно, затишно і романтично. Може бути емоційно і екстремально. Може бути інтелектуально та захопливо. Різні тури. Для людей з різними вподобаннями та темпераментами. Незмінне тільки одне – якість організації мандрівок та екскурсій і професіоналізм кожного члена нашого туроператора у Львові.

Ми знаємо, як зробити так, щоб подорож була комфортною і цікавою.

Як нас знайти?

Наша адреса: м. Львів; вул. Гайдамацька 11, офіс 6.

Детальніше

Registration