Міста Львівщини

Стрий: місто залізниці і культурний центр Львівщини

Старовинне місто Стрий - це важливий транспортний вузол Львівщини. А ще це місто, в якому химерно переплелися різноманітні архітектурні стилі, сучасність і старовина, історичні пам'ятники і нові райони. І побачити всі найкрасивіші місця цього міста, що розкинулися над однойменною бурхливою річкою буде цікаво і пізнавально.

Детальніше

Cхідниця

Селище Східниця - це один з передмість Борислава, нафтового центру України. Але, незважаючи на близьке розташування до промислового міста, славиться Східниця якраз своїми можливостями для відпочинку і відновлення здоров'я, адже цей курорт користується популярністю як в Україні, так і за її межами. Що подивитися в Східниці і чим зайнятися в цій курортній місцевості? Про це розповімо докладніше!

Детальніше

Підгірці

Чим так знамениті Підгірці? Перш за все, звичайно, своїм чудовим замковим комплексом, який відмінно зберігся до наших днів. Але не тільки ця пам'ятка перетворює невелике село з населенням всього близько тисячі жителів в дуже цікавий туристичний об'єкт.

Детальніше

Нагуєвичі

Екскурсія в Нагуєвичі цікава відразу з кількох причин. По-перше, це один з чотирьох музеїв Івана Франка, де зібрані унікальні предмети і артефакти, пов'язані з життям письменника, але і незвичайний краєзнавчий музей народного побуту, який може зрівнятися за своєю експозицією зі знаменитими музеями Пирогово і Тустань.

Детальніше

Борислав

Стародавнє містечко Борислав за своїм віком не поступається Львову, і тут теж можна провести день на захоплюючій екскурсії, зануритися в історію нафтовидобувної промисловості і побувати відразу на двох знаменитих курортах - Трускавці та Східниці.

Детальніше

Дрогобич

Дрогобич - місто старовинне, він на цілих 4 століття старший за Львів. І тут збереглося чимало давніх і унікальних пам'яток, хоча і сучасне місто являє інтерес для туристів, адже тут є на що подивитися.

Детальніше
Реєстрація