Міста Львівщини

Славське: коштовність Львівщини, яку можна відвідати з нами

Славське - це не лише гірськолижний курорт. Це ще й зручна місцина для влаштування на відпочинок, якщо ви прагнете не тільки підкорювати траси, але й мандрувати цікавими пам'ятками Львівщини.

Детальніше

Стрий: місто залізниці і культурний центр Львівщини

Старовинне місто Стрий - це важливий транспортний вузол Львівщини. А ще це місто, в якому химерно переплелися різноманітні архітектурні стилі, сучасність і старовина.

Детальніше

Східниця - «українська Швейцарія» в передгір'ях Карпат

Східниця - це один з передмість Борислава. Славиться Східниця своїми можливостями для відпочинку і відновлення здоров'я, адже цей курорт користується популярністю як в Україні, так і за її межами.

Детальніше

Підгірці - маленьке село з великим замком на Львівщині

Підгірці знамениті своїм чудовим замковим комплексом, який зберігся до наших днів. Але не тільки ця пам'ятка перетворює невелике село з населенням близько тисячі жителів в дуже цікавий туристичний об'єкт.

Детальніше

Нагуєвичі - історико-краєзнавчий музей під відкритим небом

Нагуєвичі це один з чотирьох музеїв Івана Франка, де зібрані унікальні предмети і артефакти, пов'язані з життям письменника, але і незвичайний краєзнавчий музей народного побуту.

Детальніше

Борислав (Львівська область): місто нафти і зелені

Стародавнє містечко Борислав за своїм віком не поступається Львову, і тут теж можна провести день на захоплюючій екскурсії та зануритися в історію нафтовидобувної промисловості.

Детальніше

Дрогобич (Львівська область) - місто з багатовіковою історією

Дрогобич - місто старовинне, він на цілих 4 століття старший за Львів. І тут збереглося чимало давніх і унікальних пам'яток, хоча і сучасне місто являє інтерес для туристів, адже тут є на що подивитися.

Детальніше
Реєстрація