Храми Львова

Церква Ольги і Єлизавети

Одні називають цю споруду найвеличнішим храмом міста. Інших захоплює love story, яка нібито передувала спорудженню будівлі. Треті ж підкреслюють благородний стиль сучасного інтер’єру. Але для кожного Костел

Детальніше

Собор Святого Юра

Поглянувши на Собор Святого Юра у Львові важко повірити у те, що він постав у XVIII столітті завдяки малочисельній громаді греко-католиків. Барокова помпезність храму вабить туристів та вражає. І не знайшлося

Детальніше

Костел Отців Єзуїтів

Львівські підземні ходи славляться своєю незвіданістю і численними легендами. Найзнаменитішими підземеллями Львова по праву вважаються підземелля Костелу отців єзуїтів. Про те, які таємниці вони приховують, прочитайте на сайті

Детальніше

Підземелля Преображенської церкви

Автентичні підземелля Преображенської церкви були відкриті для відвідування лише у 2017 році. Та ще й досі в цій частині підземного Львову йдуть реставраційні роботи та розкопки, меценатами яких можуть стати й самі відвідувачі.

Детальніше

Домініканський собор

Домініканський собор Львова - це одна з перлин історичного центру, а також - одне з головних храмових споруд міста. Він і зараз залишається центральною точкою для багатьох туристичних прогулянок, а поглянути на нього щороку прагнуть тисячі гостей Львова.

Детальніше

Латинська Катедра

Незвичайний храмовий комплекс Латинського собору у Львові привертає увагу і викликає інтерес, а дізнатися ще більше легенд і приголомшливих історій про події минулих століть, в яких фігурував цей храм, ви зможете під час відвідин цієї пам'ятки.

Детальніше

Синагога Золота Роза

Синагога Золота Роза Львова, незважаючи на руйнування, зберегла статус культової споруди, до того ж її вважають одним з найкрасивіших пам'яток Ренесансу у Львові. І послухати трагічну, але прекрасну історію виникнення цієї синагоги збираються тисячі гостей міста. Одним з відвідувачів синагоги Золота Роза у Львові можете стати і ви, якщо візьмете участь в нашій екскурсії Львів Єврейський.

Детальніше

Синагога Цорі Гілод

Синагога Цорі Гілод з'явилася на карті Львова не так вже давно: менше 100 років тому магістрат надав дозвіл на будівництво синагоги на ділянці, який сьогодні знаходиться на вулиці Братів Міхновських, 4. Натомість назва цього храму і його історія заслуговують на окрему згадку.

Детальніше

Каплиця Боїмів у Львові

У Львові досі витає дух минулих століть, і цьому частково сприяє архітектура міста: безліч старовинних храмів і особняків, фортів і каплиць показують все його славне минуле. І однією з найбільш знаменитих місцевих каплиць вважається каплиця Боїмів, споруджена в XVII столітті.

Детальніше

Вірменський кафедральний собор

Один з найстаріших храмів Львова - вірменський кафедральний собор. Він налічує вже шість з половиною століть, але обробка внутрішньої частини цього храму триває і сьогодні.

Детальніше

Бернардинський монастир

Бернардинський монастир у Львові - неабияка храмова споруда. Ви бачили хоч раз церкву, яка була б одночасно і фортом? А монастир бернардинів саме таким і є! Серед безлічі церков і монастирів Львова костел і монастир бернардинів дуже виділяються: будівля, більше нагадує бастіон, ну аж ніяк не наводить на думки про скромних, хоч і могутніх «братів менших» - бернардинів.

Детальніше

Популярні тури

Реєстрація