Храми Львова

Храм Святих Ольги та Єлизавети (костел Ельжбети)

Одні називають цю споруду найвеличнішим храмом міста. Інших захоплює love story, яка нібито передувала спорудженню будівлі. Треті ж підкреслюють благородний стиль сучасного інтер’єру.

Детальніше

Архикатедральний собор святого Юра

Поглянувши на Собор Святого Юра у Львові важко повірити у те, що він постав у XVIII столітті завдяки малочисельній громаді греко-католиків. Барокова помпезність храму вабить туристів та вражає.

Детальніше

Львівський Костел Отців Єзуїтів у Львові та його підземелля

Львівські підземні ходи славляться своїми численними легендами. Найзнаменитішими підземеллями вважаються Костелу Отців Єзуїтів. Про те, які таємниці вони приховують, прочитайте на сайті.

Детальніше

Домініканський собор (Храм Пресвятої Євхаристії)

Домініканський собор - це одна з перлин історичного центру. Він і зараз залишається центральною точкою для туристичних прогулянок, а поглянути на нього щороку прагнуть тисячі гостей Львова.

Детальніше

Латинська катедра (собор Успення Пресвятої Богородиці)

Храмовий комплекс Латинського собору викликає інтерес, а дізнатися ще більше легенд і приголомшливих історій про події минулих століть ви зможете під час відвідин цієї пам'ятки.

Детальніше

Синагога Цорі Гілод - свідок значущих подій в житті Львова

Менше 100 років тому магістрат надав дозвіл на будівництво синагоги на ділянці, який сьогодні знаходиться на вулиці Братів Міхновських, 4. Натомість назва цього храму і його історія заслуговують на окрему згадку.

Детальніше

Каплиця Боїмів у Львові: історія славного роду, відбита в камені

У Львові досі витає дух минулих століть: безліч старовинних храмів і особняків, фортів і каплиць показують все його славне минуле. І однією з знаменитих каплиць вважається каплиця Боїмів.

Детальніше

Вірменський катедральний собор

Один з найстаріших храмів Львова - вірменський кафедральний собор. Він налічує вже шість з половиною століть, але обробка внутрішньої частини цього храму триває і сьогодні.

Детальніше

Храм Святого Андрія Первозванного (Бернардинський монастир)

Бернардинський монастир у Львові - будівля, яка стала першою культовою будівлею з каменю. Ви бачили хоч раз церкву, яка була б одночасно і фортом? А монастир Бернардинів саме таким і є!

Детальніше

Популярні тури

Реєстрація