Замки Львівщини

Фортеця Тустань

Фортеця Тустань - пам'ятка унікальна. Другого такого не знайдеш у всій Україні. Цей заповідний край поєднує риси первозданної природи Карпат із середньовічним зодчеством і багатою історією, яка охоплює період з IX по XVI століття. З тих пір Тустань варто в своєму первозданному вигляді і після реставраційних робіт приймає туристів в форматі музею.

Детальніше

Підгорецький замок

Підгорецький замок будували п'ять років - з 1635 по 1640. Ініціатором будівництва виступив гетьман Речі Посполитої Станіслав Конєцпольського. Він вирішив створити тут свою княжу резиденцію і підійшов до справи з запалом - запросив одного з наймодніших в той час в Європі архітекторів. Італієць Андреа дель Аква розробив проект самого палацу, його зовнішній вигляд, декор фасаду і внутрішніх приміщень. Легендарний Гійом де Боплан будував оборонні споруди і зміцнював замок.

Детальніше

Олеський Замок (1327 Рік)

Олеський замок - найстаріший із замків, збережених на Львівщині. У літописах зберігаються записи про нього за 1327 рік - тоді він перейшов у володіння князя Юрія ІІ. Але, звичайно, побудований він був набагато раніше. Це унікальна пам'ятка історії та архітектури, яка зберігає в собі спогади про героїчні сторінки історії України, повниться містичними легендами і дивує своїми формами. Саме тому він користується величезною популярністю серед туристів, які приїжджають спеціально заради нього навіть з інших країн.

Детальніше

Золочівський Замок

Золочівський замок знаходиться всього в 70 кілометрах від Львова. Його історія-деколи занадто жорстока, часом героїчна, часом трагічна. Він оповитий таємницями та легендами. І при цьомусвого часу (а замок був побудований в 17 столітті) він вважався одним з найсучасніших споруд в Європі і вражав проривами архітекторської і конструкторської думки.

Детальніше

Жовківський замок

Всього в 25 кілометрах від Львова знаходиться невеличке мальовниче містечко Жовква, яке за віком трохи молодше за місто Лева. А головною визначною пам'яткою Жовкви, без сумнівів є Жовківський замок, побудований практично півтисячоліття тому!

Детальніше
Реєстрація