Замки Львівщини

Кристинопольський замок: розкішна резиденція Потоцьких у Червонограді

Славний рід Потоцьких залишив після себе чимало видатних архітектурних і ландшафтних пам'яток. Один з них - Кристинопольський замок, який знаходиться в Червонограді.

Детальніше

Замок-фортеця в Бродах: історія, яку варто знати кожному!

На кордоні Волині та Галичини знаходиться славне місто Броди. Багатьом він знайомий по нафтопроводу, але ж історія міста і замку в його межах - набагато цікавіше сумнівної труби!

Детальніше

Фортеця Тустань: історія форту від Середньовіччя до сьогодні

Фортеця Тустань - пам'ятка унікальна. Цей заповідний край поєднує риси первозданної природи Карпат із середньовічним зодчеством і багатою історією, яка охоплює період з IX по XVI століття.

Детальніше

Підгорецький замок на Львівщині: шматочок епохи Відродження

Підгорецький замок будували п'ять років - з 1635 по 1640. Ініціатором будівництва виступив гетьман Речі Посполитої Станіслав Конєцпольського. Він вирішив створити тут свою княжу резиденцію.

Детальніше

Олеський Замок - Королівська резиденція і форпост Київської Русі

Олеський замок - найстаріший із замків, збережених на Львівщині. Це унікальна пам'ятка історії та архітектури, яка зберігає в собі спогади про героїчні сторінки історії України і дивує своїми формами.

Детальніше

Золочівський Замок - унікальний музей-заповідник Львівщини

Золочівський замок знаходиться всього в 70 кілометрах від Львова. Він оповитий таємницями та легендами. Свого часу він вважався одним з найсучасніших споруд в Європі.

Детальніше

Жовківський замок: пам'ятник знатними пологами Львівщини

Всього в 25 кілометрах від Львова знаходиться невеличке мальовниче містечко Жовква. Головною визначною пам'яткою є Жовківський замок, побудований півтисячоліття тому!

Детальніше
Реєстрація