Пивоварні Львова

Старгород Львів (Чеська Пивоварня)

Чеська пивоварня «Старгород» - це те місце, яке просто обожнюють фанати пива, причому не тільки львівські, а й гості з усього світу. Куточок Чехії в місті Лева славиться своїми сортами свіжого живого пива, шоу-програмами і смачною кухнею

Детальніше

Королівська Пивоварня Львів

Королівська пивоварня Львова - місце з багатьма стародавніми легендами. І ці легенди знаходять відображення як у вигляді сучасного ресторану, так і в його традиції пивоваріння.

Детальніше

Театр пива «Правда»

Пиво давно стало одним з гастрономічних спеціалітетів Львова. За легендою його варіння курирував ще король Данило Галицький. І музей пива у Львові, зрозуміло, теж є, але він в корені відрізняється від звичних всім експозицій, адже пиво в цьому музеї можна не тільки вивчати, а й пити у веселій компанії. Та й назва у цього музею пива зовсім не музейне, тому що насправді він - театр! Так-так, «Театр пива« Правда », саме так називається львівський музей пива.

Детальніше

Кумпель

Якщо ви хочете побачити Львів з ще одного боку, як місто з давніми традиціями пивоваріння, краще місце, ніж «Кумпель», годі й шукати. Це одночасно і діюча пивоварня, в якій варяться смачні і різноманітні сорти хмільного напою, і ресторан, в якому ви спробуєте традиційні страви та незвичайні пивні закуски, і місце для веселих розваг.

Детальніше
Реєстрація