Інструкція бронювання туру чи екскурсії

Ви мрієте відпочити якісно та яскраво, і наші тури вам до душі, тоді обов’язково вирушайте з нами у мандри. Для цього достатньо обрати тур, звернутися до нас і запитом щодо наявності вільних місць. Якщо місця є, ви можете їх забронювати, оплатити і гарантовано отримати максимум вражень уже в заплановані дні та години.

Як забронювати тур чи екскурсію?

 1. Оберіть пропозицію, яку вам хотілося б втілити у життя. І запитайте у нас, чи є вільні місця на той день та час, коли запланована мандрівка. Свої запитання Ви можете запитати:
  • Через спеціальну форму запиту на сайті;
  • На електронну скриньку;
  • У повідомленні в соцмережі Фейсбук або через вайбер.
  • У кожному із цих варіантів Вам потрібно буде конкретно вказати, який саме тур вас цікавить (дата, маршрут, кількість запланованих місць) та свої контактні дані.

  • Ви можете нам зателефонувати. Ми гарантуємо Вам приємне спілкування та обов’язково надамо вичерпну інформацію про всі наші пропозиції та їх актуальність у ту чи іншу хвилину.
 2. Якщо з’ясується, що вільні місця на обраний вами тур є, ви маєте можливість забронювати їх. Тоді наш менеджер сконтактує з Вами та попросить надати додаткову інформацію про замовника.
 3. Якщо вам не пощастило, і вільних місць немає, ви можете записатися у резерв. Відтак, у випадку, коли хтось відмовиться від поїздки або буде замовлено додатковий транспорт, вас повідомлять про нову можливість приєднатися до групи. Звісно, в порядку черги у резервному списку.
 4. Попередня оплата. У вас буде 3 дні, щоб оплатити поїздку. У цьому випадку ваше місце точно залишиться вашим і ми разом вирушимо у мандрівку. Оплатити можна двома способами:
  • На банківську картку;
  • Готівкою в офісі.

Отож, ви вирішили приєднатися до нашої групи і забронювали собі місце. Уточнили всі дані та уже пакуєте валізки. Що далі?
Оплатіть квитанцію і повідомте нас про оплату якнайшвидше (в ідеалі до 4 годин після переведення коштів). Зазначте час оплати, суму та прізвище.

Для дітей знижка є?

Ми дуже любимо, коли з нами подорожують люди різного віку та діти. Тому пропонуємо знижки для дітей до 12 років. Які саме, уточніть у менеджера. А якщо ви візьмете з собою у мандрівку дитину до 5 років, якій не потрібне буде окреме місце в автобусі та в готелі, тоді вона подорожувати абсолютно безкоштовно.

Трапляється так, що тур скасовують. На щастя, таке буває дуже рідко, але ми мусимо передбачати і такі неприємні моменти. Якщо поїздку скасують, ви повністю отримаєте усі свої гроші назад.

Якщо ж ви вирішили анулювати тур, то повинні повідомити про це заздалегідь. Від того, коли ви про це повідомите, буде залежати відсоток повернення коштів. Якщо анулювати замовлення ви вирішите за день до подорожі, чи навіть у сам день мандрівки, оплату ми не повернемо. В усіх інших випадках ви отримаєте кошти від 70% від вартості туру у випадку попередження за тиждень, і до 50%, якщо повідомите про анулювання за 2-3 дні до поїздки.

Важливі нюанси комфортної поїздки.

Отож, ви обрали тур, оплатили, спакували валізи і вже дивитесь на автобус, який має доставити вас по омріяному маршруту. Просимо зауважити, що місце в автобусі у вас буде передбачене відповідно до черговості замовлення туру. Хто замовив швидше, той і сидітиме ближче до водія. Про це вас повідомить людина, яка проводитиме посадку.

Усі інші нюанси ви можете уточнити у керівника групи під час поїздки, або заздалегідь. За три дні до виїзду ви отримаєте інфо-лист із усією необхідною інформацією: прізвище та контакти керівника групи, час та місце виїзду автобуса. Такі “інструкції” будуть надіслані на електронну скриньку, або ви зможете самостійно отримати їх в офісі.

Приємних подорожей та яскравих вражень!!!

Реєстрація