Цікаві гастрономічні заклади Львова

Цікаві гастрономічні заклади Львова

Якщо ви хочете побачити Львів з ще одного боку, як місто з давніми традиціями пивоваріння, краще місце, ніж «Кумпель», годі й шукати. Це одночасно і діюча пивоварня, в якій варяться смачні і різноманітні сорти хмільного напою, і ресторан, в якому ви спробуєте традиційні страви та незвичайні пивні закуски, і місце для веселих розваг.

Детальніше
Відомі та невідомі Замки Львівської області

Відомі та невідомі Замки Львівської області

Кожен із замків Львівської області є унікальним. Ви відвідаєте популярні і маловідомі замки Львівщини. Для того щоб дізнатись про ці замки читайте детальніше в статті. Львівській туристичний центр – це туроператор, в команді якого працюють професіонали з досвідом роботи більше 10 років.

Детальніше
Пам’ятник Юрію Кульчицькому

Пам’ятник Юрію Кульчицькому

Особистість Юрія Кульчицького давно обросла самими неймовірними легендами. Але при цьому його роль в формуванні Львівської культури безцінна: саме він першим привіз каву до Львова, і ця подія знайшла відображення в пам’ятнику Юрію Кульчицького.Але при цьому його роль в формуванні Львівської культури безцінна: саме він першим привіз каву до Львова, і ця подія знайшла відображення в пам’ятнику Юрію Кульчицького

Детальніше
Реєстрація